TREENINGUD

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega on kõik grupitreeningud ajutiselt peatatud.

Rühmatreeningutes osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Registreerida saad bronn.ee keskkonnas. Registreeri end
keskkonna kasutajaks, vali endale sobiv tund ja kinnita broneering. Tee seda SIIN. Tundi registreerimine lõpeb 30 minutit enne treeningu algust ja tühistamise võimalus lõpeb kaks tundi enne treeningu algust. Eelneva etteregistreerimiseta ei pruugi tundi pääseda.

Palun tule kohale piisava aja varuga (Tulika 19), et jääks aega end registreerida ja maksta kohapeal vastuvõtu administraatori juures, vajadusel panna auto tasuta parkima (kehtib 2 h, keskuse esises parklas), vahetada riided ja häälestuda tunnile.

Tervena elamise tarkus on meis kõigis olemas. Vahel on vaja lisaks intuitsioonile teadmisi, et seda mõista ja selle järgi elada.
Hiina meditsiinis peetakse hea tervise aluseks eluenergia qi vaba  ja takistusteta voolamist nii meie kehas, kui ka meid ümbritsevas keskkonnas. Lisaks on tähtis, et qi'd oleks piisaval hulgal.

VAATA TUNNIPLAANI

Praktiline ja nõustav individuaaltund ning psühholoogiline nõustamine

Virge Naerise individuaalse vastuvõtu eesmärgiks on aidata inimesel leida endale sobiv tee, mis toetab just teda kõige paremini tema keha ja vaimu tasakaalu leidmisel. Virge kasutab lisaks psühholoogilisele nõustamisele idamaadest pärit tehnikaid, nagu jooga, joogateraapia, qigong, shindo ning hiina meditsiinist pärit iidseid teadmisi.

Ajakava

Vajalik eelnev registreerumine: 
info@tervisealkeemia.ee
tel 55520119

Qi gong algajatele "Kuldse kella harjutused"

"Kuldse kella harjutused" (hiina k. jin zhong shi er lian shou) on väga vana võimlemisharjutuste kompleks, mis oli kuni eelmise sajandi lõpuaastateni väheste väljavalitud hiina meditsiini arstide ja võitluskunsti meistrite pärusmaa. Teadmisi sellest kunstist pärandati põlvest põlve vaid perekonnasiseselt või väga vähestele väljavalitutele.

Ajakava

neljapäeviti kl 12:30 - 13:30 

Grupitreeningud on ajutiselt peatatud.

Raja jooga

Jooga on üks võimalustest pääseda ligi millelegi, mis on sügaval meie sees - meie tõelisele minale. Sõna "jooga" tuleb sanskritikeelsest sõnast yui, mis tähendab "ühendust", viidates keha ja vaimu ühtsusele, mida joogaharrastusega tahetakse saavutada.

Ajakava

kolmapäeviti kl 17:30 - 18:45 

Grupitreeningud on ajutiselt peatatud.

Shindo

Shindo on Jaapani vanadel traditsioonidel põhinev venitus- ja lõdvestusharjutuste süsteem, mis aitab kehal energiablokeeringutest vabaneda ja seeläbi oma tervist ja elukvaliteeti parandada.

Ajakava

teisipäeviti kl 18 - 19
kolmapäeviti kl 12:30 - 13:30

Grupitreeningud on ajutiselt peatatud.


Qi gong

Qi gong´i treeningusse on oodatud kõik, kes soovivad qi gong´i harjutuste abil oma tervist hoida või taastada. Praktiseerime erinevaid antiikseid harjutusi või nende komplekse, nt Yi jin jing, 7-harjutuse seeria, Wudang harjutused, viie looma harjutused, ba duan jin.

Ajakava

neljapäeviti kl 18 - 19 

Grupitreeningud on ajutiselt peatatud.

Liikumistund lastele 

Liikumistunnid ca 7-9 aastastele lastele. Tundides teeme qi gong'i, jooga ja kung fu harjutusi. Juhendajaks on Jana Saarmann

Ajakava

pühapäeviti kl 11:00-11:45
(kindlatel kuupäevadel)

Grupitreeningud on ajutiselt peatatud.


Hiina tervisevõimlemine eakatele

Võimlemise eesmärgiks on parandada meie kehas energia liikumist, üleüldist keha liikuvust, painduvust ning tunnetust.

Teeme harjutusi: liigeste liikuvuse parandamiseks, selgroo painduvuse suurendamiseks ja vaagnapõhja lihaste tugevdamiseks.

Ajakava

kolmapäeviti kl 10:30 - 11:45
max 6 inimest grupis

Grupitreeningud on ajutiselt peatatud.

Kuldse kella harjutusi tutvustav tund (qi gong algajatele) 

Laupäeva hommikune tund on mõeldud algajatele ning neile, kes soovivad veidi rohkem teada saada Kuldse kella harjutuste sügavamast tähendusest. Juhendajaks on Virge Naeris, kes ise on qi gongi juba üle kaheksa aasta praktiseerinud. 

Ajakava

uus aeg täpsustamisel

Laupäeva hommikune raja jooga algajatele

See tund on mõeldud algajatele ning neile, kes soovivad nädalavahetusse sukelduda rahulikus rütmis.

Ajakava

uus aeg täpsustamisel

Yin-Yang jooga

Yin-Yang jooga on tasakaalustav praktika, kus on kombineeritud rahulik ja staatiline Yin jooga ning dünaamiline Vinyasa jooga.

Ajakava

Hetkel tunde ei toimu

Tervendavad harjutused 

Hiina meditsiini arsti Tiia Liivalaidi tundi on oodatud kõik, kes soovivad oma tervist hoida ja taastada. Harjutuste põhiliseks eesmärgiks on keha tasakaalustamine ja energia liikuma saamine. Erilist tähelepanu pöörame käesoleva aastaajaga seotud organite tugevdamisele


Ajakava

Hetkel tunde ei toimu