TERVISENÄDALAD

Hiinlased on aastasadu otsinud “surematuse tabletti.” Kuid üsna kiiresti mõisteti, et ainuke tee hea tervisega pikaealisuseni on pidevalt järgida loodusseadusi, süüa tervislikku toitu, võimelda, teha hingamisharjutusi ning hoida meel puhas ja tasakaalus.

Selleks, et anda kehale aega ja võimalusi tasakaalu poole liikumiseks, oleme ellu kutsunud tervisenädalad ehk retriidid. 
See on aeg iseendale, mil lülitatakse end välja argielust. Keskendutakse keha ja meele puhastamisele läbi teraapiate ning tervise hoidmiseks vajalike tööriistade õppimisele.

* * *

Kui sooviksid organiseerida terviseretriiti grupile või kollektiivile, võta julgelt ühendust keiu@tervisealkeemia.ee

4-päevane tervendav kehapuhastus dr Bürklandiga

Nelja päeva jooksul keskendutakse keha turgutamisele organismi puhastuse ja sobiva toitumise abil, mida toetavad Rene Bürklandi hiina meditsiini diagnostika ja teraapiad.

Ajakava

17. – 20. september 2024
07. – 10. oktoober 2024

Kui soovid infot tulevaste tervisepäevade osas otse enda e-mailile, siis palun sisesta oma aadress siin.

6-päevane põhjalik restart ja toetus tervenemiseks dr Bürklandiga 

6 päeva kestev põhjalik kosutus kehale ja vaimule dr Bürklandi ja kõrgelt hinnatud hiina meditsiini terapeutide hoolitseva käe all. Sind toetavad Rene Bürklandi teraapiad, tui na massaažid, loengud, kuputeraapia, erinevad tervisepraktikad, qigong ja venitusharjutused ning nõustavad individuaaltunnid. Loomulikult ka ühised arutelud, spa ja Vihula mõisa ajalooline interjöör.

Ajakava

17. – 22. november 2024

Kui soovid infot tulevaste tervisenädalate osas otse enda e-mailile, siis palun sisesta oma aadress siin.