TERVISENÄDALAD

4-päevane tervendav kehapuhastus dr Bürklandiga


Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on meie organism võimeline ennast ise tervendama. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab. Organismi puhastades anname endale võimaluse vabaneda toksiinidest ja jääkainetest, mille tulemusel paraneb ainevahetus, toitainete imendumine ja keha tundlikkus.


Nelja päeva jooksul keskendutakse keha turgutamisele ensümaatilise puhastuse ja kerge paastu abil, mida toetavad dr Rene Bürklandi hiina meditsiini diagnostika ja erinevad teraapiad.

* * *

* Esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia, samuti saad 30 minutit kogeda lõdvestavat massaaži massööri poolt. Päev on mõeldud puhkamiseks ja aja maha võtmiseks. Õhtul toimub Rene Bürklandi loeng ja pärast seda saab osaleda Virge Naerise poolt juhendatavas lõdvestavas venitustunnis. 

Esimesel päeval on saabumine vastavalt eelnevalt kokkulepitud arsti vastuvõtuajale vahemikus kell 10.00 15.00.
Toitlustamist ei toimu, päev on mõeldud paastumiseks. Juua saab värskelt pressitud köögiviljamahla ning puhastuseks ettevalmistavat teed.

* Teisel päeval toimub ensümaatiline maksa- või soolepuhastus vastavalt eelmisel päeval tehtud diagnostikale. Sel päeval ei sööda, vaid võetakse üksnes puhastusprotsessiks vajalikke ensüüme ja kiudaineid. Puhastuse päev algab qigongi ning hingamispraktikaga ja Rene Bürklandi loenguga, kus saab ka täpse ülevaate eelseisvast päevast.

* Kolmanda päeva hommikul kogunetakse taas qigongi  ning hingamispraktika tegemiseks. Päeva jooksul toimuvad Rene Bürklandi poolt läbiviidavad valgusteraapia ja magnetteraapia seansid ning massööri poolt kuputeraapia koos ravimtaimemähistega.
Sel päeval pakutakse lisaks mahlale õhtul ka köögiviljapuljongit.
Päeval toimub loeng/vestlusring ning õhtul venitustund koos lõdvestusega.

* Neljas päev algab qigongi ja hingamispraktikaga. Seejärel teeb Rene kokkuvõtva loengu. Hommikul pakutakse riisitummi ja teed. Kõik osalejad saavad ühe Rene hiina meditsiini teraapia ning vajadusel ka individuaalsed soovitused edaspidiseks tervena püsimiseks.

Tervisepäevade jooksul on sul võimalus vabadel hetkedel nautida LaSpa sauna- ja basseinimõnusid ning ehedat loodust kaunis männimetsas ja mere ääres.


Toimumisajad:
12. – 15. detsember 2023 (viimased vabad kohad)
16. – 19. jaanuar 2024 (viimased vabad kohad)

Kehapuhastus toimub Laulasmaal La Spa hotellis. 

Osalustasu 1350 €

Grupp on parajalt väike (kuni 10 inimest), et tunneksid end mugavalt.


Hind sisaldab majutust üksinda standardtoas. Lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas: superior tuba 75 €; peretuba 150 €; delux tuba 195 € (hinnad on toodud kolme öö kohta).

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: mari@tervisealkeemia.ee

TAGASISIDE 4-PÄEVASEL PUHASTUSEL OSALENULT

Tundsin, et olen täiesti tühi ja tervis tahab käest minna. Uni oli rahutu ning keskendumine ülimalt raske. Olin korralikult ületöötanud ja teadsin, et kui ma kohe endale aega ei võta, siis teeb elu seda haigusega minu eest.

Registreerusin Tervise Alkeemia poolt korraldatud retriidile. Pean tunnistama, et olin pisut skeptiline, eriti vaadates paketi hinda, aga kuna usk dr Bürklandi tegemistesse oli suur, siis võtsin riski.

Ütlen kohe, et see retriit on igat senti väärt.

Keha sai kiire ja põhjaliku kosutuse. Programm oli tihe ja põhjalikult läbimõeldud, et keha tervenemist toetada erinevate meetodite abil – võimlemised, loengud, toitumine, teraapiad, massaažid, valgus- ja magnetteraapia jne. Uni taastus ja ärevuse foon rauges täielikult.

Pärast puhastust tajusin esimest korda elus, kui selge saab olla pea ja kui terav mõtlemine. See oli täielik wow elamus. Mõistsin, kui palju me sööme silmadega ja harjumusest tulenevalt ja kui palju toitu kehale päriselt vaja on. 

Retriidilt saadud tööriistadega tegin mõningad muudatused ka elustiilis, mis on tänaseni aidanud püsida terve ja tasakaalus. 

Siiralt soovitan. // Mariliis