TERVISENÄDALAD

Tervisenädal dr Bürklandiga – põhjalik restart ja toetus tervenemiseks


Vihulas toimuval hiina meditsiini tervisenädal saab keha põhjaliku restardi ja toetuse tervenemiseks. Veel enam, läbi teraapiate, loengute ja erinevate praktikate saad endale väärtuslikud tööriistad selleks, et saada terveks ja püsida terve. Kõike seda toetab ajalooline Vihula mõisa interjöör, spa, imeline loodus ning tervislik ja täisväärtuslik toit. 

Pühapäeval seame ennast sisse Vihula ajaloolises mõisahoones ning saame tuttavaks ühises õhtusöögilauas. Pärast seda toimub dr Rene Bürklandi loeng tervise teemadel ning õhtu lõpetab Virge Naerise poolt juhendatav meditatiivne venitustund, kus kasutatakse nii joogast kui shindost pärit venitusharjutusi. 

Esmaspäev algab tervist tugevdavate qigongi harjutuste ja hingamispraktikaga Virge Naerise juhendamisel ning jätkub Virge loenguga sellest, kuidas elada kooskõlas ööpäevarütmidega. Seejärel teeb dr Bürkland Sulle diagnostika ja hiina meditsiini teraapia. Päeva jooksul saad kogeda tui na ravimassaaži, massöör Marko Hiir. Toimuvad Virge Naerise nõustavad individuaaltunnid ja konsultatsioonid (I osale grupist). Õhtu lõpetame keha toetava meditatiivse venitustunniga

Teisipäeval toimub soovijatele ensümaatiline maksa- või soolepuhastus vastavalt eelmisel päeval tehtud diagnostikale. Ühepäevane kuur on 100% loo­duslik ja sellega on võimalik puhastada maks või kogu seedekulgla (sh söögitoru, magu, peen-, käär- ja jämesool) ebasobi­vatest jääkidest, mille tulemusel paraneb seedeprot­sess, ainevahetus ja seedekulgla mikrofloora. Sel päeval ei sööda, vaid manustatakse üksnes puhastusprotsessiks vajalikke ensüüme ja kiudaineid. Puhastuspäev algab qigong treeningu ning hingamispraktikaga ja Rene Bürklandi loenguga, kus saab ka täpse ülevaate eelseisvast päevast. Päeva jooksul ja õhtul kogunetakse puhastust toetavateks praktikateks.  

Osalejatele kes ei soovi läbida puhastust teeb dr Bürkland teisipäeval hiina meditsiini teraapia ja päeva jooksul saab osa qigongi treeningust ja hingamispraktikatest. Toitlustust pakutakse tavapäraselt. 

Kolmapäev algab tervisepraktikatega, mis valitakse vastavalt grupi hetkeseisule. Seejärel toimuvad Rene Bürklandi vastuvõtud ja teraapiad. Massöör Marko Hiir teeb kuputeraapiat ja mähiseid ravimtaimedega. Toimuvad Virge Naerise erapraktikad ja konsultatsioonid (II osale grupist). Õhtu lõpeb venitusharjutustega, mis toetavad energia paremat liikumist kehas. 

Neljapäeval ja reedel,  äratame oma kehad qigongi harjutuste ja hingamispraktikaga Virge Naerise juhendamisel. Seejärel toimuvad Rene Bürklandi loengud ja teraapiad. Neljapäeval saab kogeda valgusteraapia seanssi. Marko Hiir teeb tui na ravimassaaži, millel on hiina meditsiinis oluline koht. Päeva lõpetab meditatiivne venitustund koos pika lõdvestusega.

Laupäev algab qigongi harjutuste ja hingamispraktikatega. Seejärel toimub kokkuvõttev loeng, kus korratakse üle kõik tööriistad, mida iseseisvalt kasutada, et püsida terve. Pärast kosutavat lõunasööki asutakse värske ja reipana koduteele.

 

Toimumisaeg:  5. – 11. november 2023
Retriidi hind
on 2880 €, mis sisaldab majutust üksinda standardtoas ning toitlustust (v.a puhastuspäeval puhastujatele). 

Kuna soovime sulle pakkuda parimat, siis on kohtade arv piiratud. Grupi suuruseks on maksimaalselt 10 inimest. Lisainfo ja registeerimine mari@tervisealkeemia.ee  

Ettemaks 1000 € tagab koha tervisenädalal.

Ainuke tee hea tervisega pikaealisuseni jõuda on järgida loodusseadusi, süüa tervislikku toitu, võimelda, teha hingamisharjutusi ning hoida meel tasakaalus.