Meist / Inimesed

Rene Bürkland

Hiina meditsiini arst
E: info@tervisealkeemia.ee
T: 6048668
Rene Bürkland on hiina meditsiini arst ning qi gongi õpetaja. Ta on õppinud Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, Tallinna Ülikoolis psühholoogiat ning lõpetanud Beijingi Hiina meditsiini ülikooli nõelravi, hiina massaaži ja hiina taimravi eriala.

Tiia Liivalaid

Hiina meditsiini arst
T: 6048668
Tiia Liivalaid on lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatria erialal ja hiljem spetsialiseerunud ümber perearstiks. Perearstina töötanud alates 1998. aastast. Hiina meditsiini õpinguid ja praktiseerimist alustas 1992.a. dr Ilmar Merisalu juhendamisel. Alates 2010. aastast on Tiia täiendanud oma teadmisi dr Rene Bürklandi hiina meditsiini kursustel. On õppinud ja praktiseerinud ka kinesioloogiat, reikit, kvantpuudutust ja joogateraapiat. 

Erki Ennok

Hiina meditsiini arst
T: 6048668
Erki Ennok on üldarst ja perearst. Erki on lõpetanud 2008 a. Soomes Porvoos Hiina Meditsiini Instituudi ning täiendanud end erinevatel kursustel Soomes ja Eestis dr Rene Bürklandi juures. Erki on Soome Traditsioonilise Hiina Meditsiini Ühingu ja Eesti Akupunktuuri Assotsiatsiooni liige.

Eva Mere

Hiina meditsiini arst
T: 6048668
Eva Mere on lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatria eriala ja töötanud aastaid lastearstina. Nõelravi ja hiina meditsiini on ta õppinud dr Rene Bürklandi juures, hiina taimravi koolituse läbinud dr Salustino Zaldivar Wongi juures. Eva on ka joogaõpetaja ja praktiseerib reikit.

Salustino Zaldivar Wong

Hiina meditsiini arst
E: info@tervisealkeemia.ee
T:  6048668
Salustino Zaldivar Wong on Kuubalt pärit hiina juurtega arst, kes on elanud ja töötanud Hiinas üle kahekümne aasta. Ta on Kuubal õppinud farmakoloogiat ning Hiinas kaitsnud doktorikraadi hiina meditsiinis. Salustino tegeleb igapäevaselt qi gongi ja taijiga ning on Chen Taiji Hong meetodi Euroopa juht. Salustino Zaldivar Wong on Rene Bürklandi õpetaja.

Marin Kraft-Jaaksoo

Nõelraviarst
E: marin@tervisealkeemia.ee
T:  6048668
Marin Kraft lõpetas 1997. aastal Tartu Ülikooli ravi eriala spetsialiseerudes peremeditsiinile. Marin on töötanud perearstina 17 aastat. Oma töös hindab ta järjepidevust ning paneb suurt rõhku haiguste ennetusele. Marin arvab, et õige mõtlemise ja toitumisega saab haigusi ära hoida. Ta huvitub erinevatest ravimeetoditest, mis üksteist täiendavad ning aitavad inimest terviklikult mõista. Hiina meditsiini õpib ta 2015. aastast dr Rene Bürklandi juures.
Marin tegeleb igapäevaselt joogapraktikatega. Elab koos 3 poja ja koeraga.

Pille Ambur

Nõelraviarst
T: 6048668

Pille Ambur on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja tôötab anestesioloogina. Hiina meditsiini õpib ta dr Rene Bürklandi käe all. Lisaks tegeleb valupatsientidega. Tihti on valupatsiendil ravimitest rohkem vaja hoolivat suhtumist ja mõistmist. Pille soovib aidata leida patsiendil tee iseendani. Lisaks peab ta lugu tervisespordist, matkamisest ja tervislikust toitumisest.

Eret Jaanson

Nõelraviarst
E: eret@tervisealkeemia.ee
T: 6048668
Eret Jaanson on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja töötab perearstina. Nõelravi on õppinud Eret dr Rene Bürklandi käe all ja alates 2016. aastast õpib ta hiina meditsiini kursustel. Ereti arvates aitavad tänased konventsionaalse meditsiini teadmised ja oskused suurepäraselt kui haigus on väljakujunenud. Perearstina on ta aga aastate jooksul kogenud, et ta ei oska inimeste kaebuste tekkepõhjusi tõenduspõhise meditsiini teadmistega alati selgitada, "mõõdetavat" haigust veel ei ole, kuid inimesed ei tunne end juba hästi. Kuna arsti vaatenurgast on kõige olulisem, et inimesed püsiksid terved ja haigused välja ei kujunekski, siis rakendab Eret oma igapäevatöös hiina meditsiini teadmisi inimeste suunamisel tervena püsimise rajal.

Eve Kivistik

Nõelraviarst
E: eve@tervisealkeemia.ee
T: 6048668
Eve Kivistik on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi eriala. Perearstina praktiseerinud alates 2001 aastast. Nõelravi ja hiina meditsiini on õppinud dr Rene Bürklandi juures alates 2014, täiendanud end erinevatel praktilistel koolitustel. Traditsionaalse meditsiini arstina aitab nõelraviga erinevaid valusündroome ravida ja püüab inimeste ravimisele lisaks õpetada neid, kuidas haigusi vältida ja tervena püsida. Eve väärtustab aktiivset sportlikku eluviisi.

Simmo Eeljõe

Massöör
E: simmo@tervisealkeemia.ee
T: 5156551
Vastuvõtt: teisipäev, kolmapäev & reede

Simmo Eeljõe on lõpetanud Tartu Ülikooli liikumis-ja sporditeaduste eriala. Sellest ajast alates aidanud leida inimestel lahendusi neid mitterahuldavatele kehalistele seisunditele. 

Piret Kupits

Massöör & treener (hiina tervisevõimlemine eakatele)
T: 56475175
Vastuvõtt: esmaspäev & teisipäev
Piret Kupits on 2008. aastast õppinud erinevaid hiina meditsiinis kasutatavaid teraapiaid (gua sha, moksa, tuina massaaž, kuputeraapia) ning 2010. aastast dr Rene Bürklandi juhendamisel hiina meditsiini teooriat. Lisaks on ta läbinud Hiina rahvusvahelise korporatsiooni YouNeeD massaažikoolitaja Wu Yu käe all erinevate keha- ja näohoolitsuste õppe. Talle pakuvad huvi ka paljud teised kehateraapiad, mida kasutab oma igapäevatöös massöörina. Piret Kupits praktiseerib regulaarselt qi gongi alates aastast 2008. Lisaks juhendab ta hiina tervisevõimlemise treeninguid, mis on mõeldud eakatele.

Marko Hiir

Massöör
T: 5187551
Vastuvõtt: neljapäev

Marko Hiir on massöör alates 2000 aastast, seda küll klassikalise massaaži alal. 2004 viis tee tuina massaaži juurde ja sellest ajast alates on hiina meditsiinist saanud ka üks hobidest. Aastatega on erinevate täiendkoolitustena lisandunud hiina jalamassaaž, gua sha, kupu- ja moksateraapia.

Andres Allik

Massöör
E: andres@tervisealkeemia.ee 
T: 5040327
Vastuvõtt: esmaspäev & kolmapäev

Andres Allik on hariduselt joonistamise, joonestamise ja tööõpetuse õpetaja. Alates 2012 aastast on ta õppinud erinevaid hiina meditsiinis kasutatavaid teraapiaid (tuina massaaž, gua sha teraapia, kuputeraapia, moksa teraapia), lisaks on ta läbinud dr Rene Bürklandi käe all tan wu biani ja aurikoloteraapia kursused. 2010 aastast praktiseerib regulaarselt qi gongi ja taiji´d.

Virge Naeris

Treener (raja jooga, qi gong, shindo) ning psühholoogiline nõustamine
E: virge@tervisealkeemia.ee
T: 5076651

Virge Naeris on jooga, qi gongi ja shindo õpetaja ning vaimne nõustaja. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri eriala ja Professionaalse Psühholoogia Erakooli psühholoogia eriala ning läbinud Audentese Ülikooli magistriõppe nõustamispsühholoogias. Virge on üle 20 aasta tegelenud erinevate joogapraktikatega ning 7 aastat qi gongiga, tal on ka tippsportlase kogemus. Virge on lõpetanud dr Rene Bürklandi hiina meditsiini teooria kursused, joogateraapia kursuse ja täiendanud end erinevatel praktilistel koolitustel. 

Kadri Pettai

Treener (shindo)
E: kadri@tervisealkeemia.ee
T: 5653822

Kadri Pettai tegeleb shindo meetodiga 1999-ndast aastast. Shindo on tänaseks kasvanud mitmekülgseks Kuratomi meetodiks, mis pidevalt täieneb ja "kasvab" nagu inimene muutuvas maailmas. Kadri annab venitustunde, teeb massaaži, viib läbi koolitusi. 2004. aastast on õppinud ja tegeleb shiki meetodiga (hr Kawahara loodud 4 kehatüübi meetod). Kadri on lõpetanud hiina meditsiini kursuse dr Bürklandi juures.  

Kreet Rosin-Pindmaa

Treener (qi gong)
E: kreet@tervisealkeemia.ee 
T:  5266988

Kreet Rosin-Pindmaa on Holistilise Teraapia Instituudi lõpetanud terapeut, mitme raamatu autor ja vaimsete praktikate õpetaja, kes aitab erinevate tehnikate (nt Mõtteväljaravi, EFT ehk emotsionaalse vabaduse tehnika) abil inimestel toime tulla erinevate õppetundidega, mida elu pakub kas siis keerulise situatsiooni, haigussümptomi või sassis suhte näol. Olles aastaid inimesi aidanud on ta jõudnud veendumuseni, et ei ole ühtegi lootusetut seisundit.

2011.aastal alustas Kreet Tai Chi õppimist ning alates 2016.aastast on ta osalenud Tervise Alkeemia Keskuses Qi gongi "Kuldse kella harjutused" treeningutel. Qi gongi harjutused, mis kuuluvad Kreeda igahommikusse tervisevõimlemise kompleksi, on aidanud tal säilitada tasakaalu nii füüsilisel, emotsionaalsel kui energeetilisel tasandil.


Jana Saarmann

Taimetuba & treener (Tervise qi gong)
E: jana@tervisealkeemia.ee
T: 56486609
Jana Saarmann on õppinud Hiinas 3 aastat hiina meditsiini (hiina keeles). Ta on lõpetanud Pekingi Hiina Meditsiini Ülikoolis hiina meditsiini taimravi ja tuina massaaži eriala ning Tallinna Ülikoolis hiina keele ja kultuuri eriala. Hiina meditsiini õpinguid alustas Jana 2006. aastal Eestis. Sellest ajast alates tegeleb regulaarselt ka qi gongi ja joogaga.

Aivar Vomm

Treener (qi gong - Ba duan jin)
Treener Aivar Vomm  Aivar Vomm on on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusküberneetika erialal ja läbinud EBS Executive MBA programmi tippjuhtidel. Talle on idamaine filosoofiline lähenemine, eelkõige budism ja taoism, aga ka vaimsus kui selline on pakkunud huvi väga pikka aega. Aivar alustas oma qi gongi õpinguid Vahur Värgi käe all ning tänaseks päevaks on ta aastaid tegelenud väga aktiivselt antud praktikaga, lisaks teeb ka tai chi´d. Aivar on täiendanud oma teadmisi nii Hiinas kui Eestis (sh dr Rene Bürklandi käe all

Laura Klimberg

Vastuvõtt 
T: 6048668, 55520119 
Laura Klimberg on õppinud Tallinna Ülikoolis kultuuriteadust. Alates 2010 aastast on Laura õppinud ja praktiseerinud erinevaid teraapiaid, sh kristalliteraapiat, üliteadvuse lõimumine kehaga praktikaid ja tegelenud nõustamisega. Väärtustab teadlikku ja tervislikku elustiili, tegeleb regulaarselt jooga ja qi gongiga.

Liina Adoberg

Vastuvõtt
E: info@tervisealkeemia.ee
T:  6048668, 55520119

Liina Adoberg on lõpetanud Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste erialal, kus ta spetsialiseerus sotsiaal- ja reklaamipsühholoogiale ning inimeseõpetusele. Ta on töötanud turunduse ja meedia valdkonnas ning õpib hetkel dr Rene Bürklandi juhendamisel hiina meditsiini teooriat. Liina hindab iseenda ja loodusega harmoonias elamist. On õppinud reikit ning tegeleb regulaarselt jooga, spordi ja rahvatantsuga.

Elen Kolnes

Hulgimüük & sisseost
E: elen@tervisealkeemia.ee
T:  56265499
Elen Kolnes on õppinud majandusarvestust Tallinna Tehnikaülikoolis ning läbinud aastase holistilise treeningu Holistika Instituudis. Elen hindab teadlikku elustiili, kus vaimu ja keha vahel valitseb tasakaal. Hetkel õpib dr Rene Bürklandi juhendamisel hiina meditsiini teooriat. 
2014. aastal omandas Elen jooga õpetaja kutse ja juhendab individuaaltunde. 

Urvi Kaljas

Turundus & tootmine
T: 53493406

Urvi Kaljas on teinud aastaid müügi- ja turundusjuhi tööd turismi ja kirjastamise valdkonnas. Ta on üks Eesti suurima kokandusportaali www.toidutare.ee loojatest ning lisaks sellele käima lükanud ja arendanud mitmeid e-poode. Urvi on õppinud dr Rene Bürklandi juures hiina meditsiini teooriat ja täiendanud end erinevatel praktilistel koolitustel (kuputeraapia, taimeravi, moksateraapia). 2007. aastast alates tegeleb ta jooga praktikatega, millele lisandus 2011. aastal regulaarne qigongi praktiseerimine, lisaks on ta shindo venitustundide juhendaja. 

Riin Kanepi

Projektijuht 
Riin Kanepi on lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala ning omandanud töökogemust erinevatel klienditeeninduse aladel ligikaudu kümme aastat. Riin hindab kõrgelt tervislikku ja aktiivset elustiili.

Katrin Parve

Koolitused
E: katrin@tervisealkeemia.ee
T: 5152781

Katrin Parve on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi koolieelse pedagoogika ja psühholoogia erialal ning töötanud projektijuhina reklaami ja turunduse valdkonnas. Alates 2010 aastast on ta õppinud dr Bürklandi juhendamisel Hiina meditsiini teooriat ning osalenud ka erinevatel praktilistel koolitustel.  Alates 2012 aastast juhendab qi gongi treeninguid ning alates 2013 shindo venitustunde. 

Anu Kaljurand

Juhtimine
E: anu@tervisealkeemia.ee
T: 5013684
Anu Kaljurand on omandanud ärijuhtimise magistrikraadi Salt Lake City Westminster'i kolledžis. Anu on töötanud Pärnu Konverentside tegevjuhina ning Eesti Olümpiakomitee turundusjuhina.
Alates 2012 aastast praktiseerib regulaarselt qi gongi.