TREENINGUD

Meditatiivne venitustund

See on tund kus teeme nii joogast, yin joogast kui shindo tunnist pärit asanaid ning asendeid. Kasutame nii dünaamilisi venitusi, mis on rohkem soojendava ja ettevalmistava eesmärgiga kui ka staatilisi venitusi milles oleme pikemat aega. Venitustega aitame kehal vabaneda sinna kuhjunud nii füüsilistest kui emotsionaalsetest pingetest. Lisaks aitavad venitused kaasa sellele protsessile, et me kehas kõik energiad liiguksid vabalt.

Tunnis pöörame tähelepanu ka hingamisele, et teha kehaga paremini koostööd ja aidata just läbi hingamise kehal loomulikul moel avaneda. Tempo on rahulik ja meditatiivne, mis aitab ka meelel rahuneda. Tunni lõpetame pika tervendava lõdvestusega, et keha saaks kogu tehtu kenasti vastu võtta.


Kohapeal saab vahetada riideid ning olemas on kõik tunniks vajalik (matid, pleedid, polstrid).

* * *

Tundi viib läbi Virge Naeris

Treeningud algavad taas sügisel!


Tunnis osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Osalejate arv on piiratud!
Vaata jooksvat tunniplaani ning registreeru tundi läbi www.bronn.ee keskkonna.*

* Registreerumine lõppeb 60 min enne treeningu algust. Kui oled treeningusse endale koha broneerinud kuid siiski ei saa osaleda, tühista kindlasti oma broneering ja vabasta koht mõne teise huvilise jaoks. Kui tuled kohale ilma etteregistreerimata ning osalejate arv on täis, ei saa me Sind kahjuks tundi lubada. Kui sul on broneerimisega tõrkeid, võta ühendust meie administraatoriga tel 55520119 või info@tervisealkeemia.ee