Teraapiad

Valgusteraapia

Maailmas võidab üha enam populaarsust valgusteraapia, millel arvatakse olevat aju tegevust parandav toime. Monokromaatilise valguse toimel aktiveeruvad ajus neuronite vahelised seosed ja tekivad uued, mille tõttu paraneb mälu ja vaimne võimekus, väheneb stress ja ärevus. Valgusteraapia võib tugevdada immuunsüsteemi, aktiveerida ainevahetust, leevendada söömishäireid, reguleerida menstruaaltsüklit, parandada une kvaliteeti.

Valgusteraapiaks kasutame Karl Rybergi loodud kuplit, mis on inimese näo kohal. Seansi ajal saab isik valida endale sobiva valguse tooni mis kõige enam tundub sobivat või neid soovi korral seansi käigus ka vahetada. 

Seanss täiskasvanule kestab 10 minutit. Soovitav on teha 1 seanss nädalas minimaalselt 4 korda järjest. Vastavalt soovile võib tsüklit korrata.

Aja broneerimiseks helista  +372 5552 0119
või kirjuta info@tervisealkeemia.ee 


* * *

5. detsembril 2022 toimus Karl Rybergi loeng sellest, kuidas mõjutab meid valguse puudumine ja kuidas kasutada valgusteraapiat oma tervise parandamiseks.

Loengu videolindistus on TASUTA järelvaadatav SIIN

Karl Ryberg on psühholoog ja arhitekt, kes on pikka aega kasutanud monokromaatilist valgust tervise toetamise eesmärgil. Ta peab loenguid üle maailma, on kirjutanud mitmeid raamatuid sellest, milline mõju on valgusel meie kehale, tervisele ja heaolule. Ta räägib, kui tähtsad on erinevad valgused, kus ja millal missugust valgust kasutada, et olla vaimselt ja füüsiliselt tasakaalus.