KOOLITUSED

Tuina massaaži kursus

Tuina on traditsiooniline idamaade ravimassaaž, mis põhineb akupressuuril ehk aktiivsete punktide ja kanalite mõjutamisel. Seda meetodit on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Tuina massaaži kasutatakse nii haiguste raviks kui ka ennetamiseks. Selle meetodi eesmärgiks on hoida voolamises meie eluenergia, see tagab elujõu ja toetab meie keha. Kui eluenergia liikumine aeglustub või seiskub, on tagajärjeks haigus.          

Tuina massaaž on tõhus erinevate selja-, kaela-, pea- ja liigesvalude korral. Aitab ka krooniliste valude, sporditraumade, unetuse/unisuse, depressiooni, stressi, rahutuse, kõhukinnisuse või -lahtisuse, peavalude ja migreeni, bronhiaalastma, külmetushaiguste ning mitmete teiste tervisehädade korral. Kursus annab ülevaate massaaži tehnikatest, erinevate kehapiirkondade massaažist ning enamlevinud haiguste ravist.

Koolitusele on oodatud kõik terapeudid ja massöörid, kes soovivad õppida juurde midagi uut, samuti sobib koolitus ka neile, kel puudub varasem kokkupuude massaažiga või hiina meditsiiniga, kuid kes soovivad oma lähedaste tervist sellega toetada.


Koolitaja: pikaajalise praktikakogemusega õpetaja Marko Hiir
Kursuse maht: 60 ah (40 ah teooriat ja 20 ah iseseisvat praktikat) 
Osalustasu: 600 eur ( saab tasuda ka osade kaupa )

Aeg:  täpsustamisel
Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia (Tulika 19, Tallinn)

Kuna grupp täitub väga kiiresti, siis palun saada meile oma kontaktid, et saaksime Sulle saata info eelisjärjekorras, niipea kui oleme uue kursuse aja kokku leppinud. 
Kontaktid saad lisada SIIA