Koolitused

Hiina meditsiinis kasutatavad ravimtaimed 

Hiina taimravi on aastatuhandete pikkuse traditsiooniga. Taimede kasutamisvõimalusi ja näidustusi on väga täpselt kirjeldatud ning taimravi peetakse hiina meditsiini kõige tugevama toimega ravimeetodiks. Igal taimel on oma iseloom ja omadused, iga taim mõjutab mõnda kindlat organit ja energiakanalit. Teades neid taime omadusi, on võimalik efektiivselt ravida paljusid haiguseid ja probleeme.

Ravimtaimede kursusel saavad osaleda vaid need, kes on läbinud hiina meditsiini teooria ja diagnostika aluste kursuse ning on sooritanud eksamid.

See kursus on eelduseks raimtaime retseptide kursusel osalemiseks ning lähiaastatel seda kursust ei korraldata. Ravimtaime retsepte käsitlev kursus algab septembris 2019.

Kursus koosneb 6 tsüklist ning lõpeb eksamiga kirjaliku testi näol. Kursuse maht 48 ah. 
Lektoriks on hiina meditsiini arst Salustino Wong.

Osalustasu 540 EUR
Tsükli kaupa tasudes on ühe tsükli hinnaks 100 EUR

Kõiki tsükleid saab järele õppida video vahendusel. Ühe tsükli video maht on 8 ah ja hind on 75 EUR. Video tellimiseks palun saada e-mail: katrin@tervisealkeemia.ee 

Dr. Wong on Kuubalt pärit hiina juurtega arst, kes on elanud ja töötanud Hiinas üle kahekümne aasta. Omades laialdasi teadmisi ja kogemusi on ta valmis neid nüüd põhjalikumalt jagama esmakordselt Eestis.

Loengud toimuvad inglise keeles ja tõlgitakse eesti keelde.