TERVISENÄDALAD

Tervisenädal Laulasmaal

Tervisenädalal on sul võimalus eemalduda argitoimetustest, et keskenduda iseendale ja oma tervisele. See on aeg tervenemiseks, mõtisklemiseks, enda sisse vaatamiseks ning hiina meditsiini tööriistade õppimiseks, et hiljem juba iseseisvalt praktiseerida ja tasakaalus püsida.

Tervisenädala esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja nõelravi ning saad kogeda ka lühikest lõdvestavat massaaži. Teisel päeval toimub organismi puhastus ensüümidega, sel päeval ei sööda vaid manustatakse üksnes puhastusprotsessiks vajalikke ensüüme ja kiudaineid.

Järgmistel päevadel toimuvad 2 Rene Bürklandi nõelravi seanssi ning Tervise Alkeemia terapeudid viivad läbi erinevad teraapiad:
1 x tuina massaaž, massöör Marko Hiir või Simmo Eeljõe
1 x kuputeraapia koos ravimtaime mähistega, massöör Marko Hiir või Simmo Eeljõe 
1 x individuaalne konsultatsioon koos praktiliste harjutustega, terapeut Virge Naeris

Iga päev on Sul võimalik osaleda hiina ravivõimlemise ehk qigongi ja Jaapanist pärit venitusharjutuste ehk shindo ja hingamisharjutuste praktikatel. Need on väga head tööriistad mida hiljem iseseisvalt praktiseerida.

Lisaks toimuvad kaks loengut/vestlusringi, kus Rene Bürkland räägib, kuidas saada ja jääda terveks. 

Kogu tervisenädala jooksul on võimalus jalutada imelistes looduskaunites kohtades, nautida tervislikku taimetoitu ning külastada vee- ja saunakeskust.

Tervisenädala hind: 1850 EUR.

Majutus LaSpa hotelli standardtubades, lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas.

Järgmised tervisenädalad toimuvad: 
26.09-2.10.2021
7.-13.11.2021


Lisainfo ja registreerimine: katrin@tervisealkeemia.ee