Koolitused

Loeng naise tervisest

Naise terviseprobleemid on seotud tema ainulaadse füsioloogiaga. Hiina meditsiini kohaselt mõjutavad naise tervist kõik olulised kehaprotsessid ehk tsüklid, mida naine oma elus läbib – menstruatsioon, rasedus, sünnitus, imetamine. Need omakorda on seotud mitmete hormonaalsete muutustega. Igasugune hormonaalne muutus võib põhjustada tasakaalutust. Sedalaadi tasakaalutus võib olla günekoloogiliste haiguste põhjustajaks. Seepärast on tähtis, et naise organismis voolaks qi (energia) vabalt ning takistusteta.

Loengus räägib Salustino Z Wong naise fertiilse ea (21 kuni menopaus) füsioloogiast ja patoloogiast. Lisaks annab lektor lihtsaid näpunäiteid, kuidas naine saab hoida oma tervist, millele ta peaks rohkem tähelepanu pöörama ning mida tegema, et tervelt elada. Loengu lõpus saab esitada küsimusi.   

Loengusse ootame kõiki huvilisi ja terapeute.  

Loeng toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde.  

Aeg: 17. aprill 2020
Lektor: hiina meditsiini arst Salustino Z Wong
Koht: Tervise Alkeemia keskus (Tulika 19, Tallinn)

Lisainfo katrin@tervisealkeemia.ee 

Lektor Salustino Zaldivar Wong on Kuubalt pärit hiina juurtega arst, kes on elanud ja töötanud Hiinas üle kahekümne aasta. Ta on Kuubal õppinud farmakoloogiat ning Hiinas kaitsnud doktorikraadi hiina meditsiinis. Salustino tegeleb igapäevaselt qi gongi ja taijiga ning on Chen Taiji Hong meetodi Euroopa juht. Salustino Zaldivar Wong on Rene Bürklandi õpetaja.