Uudised

Head Yin Tuli Kuke aastat!

27. jaanuar 2017
Tervise Alkeemia keskus soovib kõigile head uut aastat!
Homme, 28. jaanuaril algab idamaade kalendri järgi Punase Yin Tuli Kuke aasta.
Hiina uusaasta pidustused on kevade alguse tähistamine. Chun jie tähendab tõlkes kevadpüha. See on aeg, kui väljas võib veel olla pakane, aga õhus on tunda juba muutust kevade suunas – päike läheb soojemaks, linnud hakkavad teistmoodi laulma, mahl hakkab puudes liikuma ja loodus valmistub ärkama.

Et terve olla, tuleks ka inimestel oma organism kevadel üles äratada. Keha energia liikuma saamiseks (nagu puudes kevadel mahl liikuma hakkab), tuleb rohkem võimelda, eriti hästi sobivad venitusharjutused.

Hiina meditsiini järgi on kevade organiks maks, mis vajab lisaks äratamisele ka puhastamist. Maksa äratamiseks ja puhastamiseks sobivad hästi rohelised köögiviljad, eriti natukene teravamad toidud - karulauk, redis, võilille lehed ja erinevad idud. Ainevahetust kiirendab Ainevahetuse tee.

Immuunsuse tugevdamiseks sobivad sibul, küüslauk, spinat ja seller. Organismi vastupanuvõime stimuleerijateks on ka ganoderma ja korditseps. Neid on meie keskuses nii kapslite kui pulbritena. Spetsiaalselt immuunsuse tõstmiseks ja vitaalsuse suurendamiseks on loodud taimne ekstrakt Tonix-R.

Olgem terved ja teadlikud!