Uudised

Suvi on südame aeg

21. juuni 2017
Suvisel ajal armastatakse ikka grill-liha ja toorsalatit süüa. Mida aga soovitab suvisele toidulauale Hiina meditsiini toitumisteraapia?

Suvised treeningud

20. juuni 2017
Jaanipäevast on meil keskuses uus treeningplaan, kus leidub uus põnev treening ja ka uus treener. Alates 27. juuni toimub teisipäeviti uus Wudang tai ji quan harjutuste tund, mida viib läbi äsja Hiinast 3 a. kestnud õpingutelt naasnud Jana Saarmann.

Treeningplaan Jaanipäevani

1. juuni 2017
Veel kuni Jaanipäevani jätkame oma seniste treeningutega. Tulge virgutage oma keha ja vaimu enne suurt suve. Täpne kava siin.

Kinkekomplektid

4. mai 2017
Rõõm on teiega jagada, et oleme loonud väärtuslikud hiina meditsiini tarkusel põhinevad kinkekomplektid, mis sobivad hästi kingiks nii sõbrale, kolleegile kui ka kõige kallimatele, miks mitte ka ärikingituseks. Hea ülevaate annab värskelt valminud elektrooniline kataloog.

Avasime filiaali

2. mai 2017

Täna, 2. mail avasime Veerenni tervisekeskuses Tervise Alkeemia filiaali.

Dr Rene Bürkland leiab, et nii hiina kui lääne meditsiinil on oma tugevused ja nõrkused, mistõttu on tema unistuseks kahe lähenemise ühendamine. Sellest võidab patsient, kuid ka riik, kuna palju odavam on haigusi ennetada kui ravida. Tervise Alkeemia filiaali avamine ongi samm sellel teel ja Veerenni tervisekeskuses on need võimalused loodud.

Vanemad artiklid